درباره ما امروز : چهارشنبه ، ۷ / ۴ / ۱۳۹۶

گروه شيامن شياگونگ در شهر ساحلی شيامن در جنوب شرقی كشور چين واقع شده است. اين كمپانی كه مجموعه ای از توليدكنندگان را شامل می شود از تجربه ۵٠ ساله در توليد ماشين آلات مهندسی بهره می برد.

كمپانی ماشين آلات مهندسی شيامن كه يك شركت سهامی عام می باشد هسته مركزی اين مجموعه را تشكيل می دهد كه اولين طراح و توليدكننده لودر و بلدوزر چرخ لاستيكی در كشور چين است.

پارك صنعتی شياگونگ به مساحت ٣۵/١ كيلومترمربع محل اصلی توليد محصولات كارخانه شيامن شياگونگ و معظم ترين محل توليد ماشين آلات مهندسی در كشور چين است. اين كمپانی كه از جديدترين تجهيزات و فن آوری روز دنيا بهره می برد، موفق به اخذ گواهينامه ISO9001 سيستم كيفيت ملی نيز شده است.

لودر چرخ لاستيكی با ظرفيت های مختلف محصول اصلی گروه صنعتی شيامن می باشد. لودر با قابلیت تخلیه جانبی، لودر دکل بلند و انواع لوازم قابل اتصال به لودر از محصولات دیگر اين كمپانی می باشند. اين مجموعه همچنين غلطك ويبراتوری تمام خودكار، غلطك ويبراتوری مكانيكی، غلطك استاتیک و کامپکتور دستی و لیفتراک هيدروليكی و مكانيكی نيز توليد مي كند.

سپاه مهندسين ارتش آزادی خلق چین در سال ١٩٩۲ در زمان ماموريت صلح بانی سازمان ملل متحد در كامبوج و آكادمی علوم چين هنگام ماموريت علمی به قطب جنوب در سال ١٩٩۵ نشان تجاری “XIAGONG” را برای لودرهای چرخ لاستيكی اين كمپانی برگزيدند.

ضمنا عمده تجهيزاتی كه توسط ارتش آزادی خلق چین در هنگ كنگ مورد استفاده قرار گرفت مربوط به اين گروه می باشد.

هيئت اعزامی چين به قطب جنوب، لودرهای چرخ لاستيكی و لیفتراک شياگونگ را به عنوان اولين تجهيزات توليدی اين كشور به اين منطقه انتخاب كردند.

كيفيت بالا، خدمات رسانی به موقع و قيمت مناسب محصولات، به ويژه برای لودرهای چرخ لاستيكی، باعث شده است تا موقعيت اين مجموعه در صدر بازار مشترك چين برای چندين سال متوالی ماندگار باشد.

ماشين آلات توليدی اين گروه به خاورميانه، جنوب شرق آسيا، آفريقا، آمريكا و ساير نقاط جهان نیز صادر می شود.

 
داخل سايت
محصولات
جستجوي سايت
تبليغات
www.zf.com www.sdecie.com www.xiagong.com